Młodszy analityk (dział kliniczny)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

młodszy analityk (dział kliniczny)

Zakres obowiązków:
przygotowywanie analiz oceny technologii medycznych w zespole kilkuosobowym, pod nadzorem lidera, w tym m.in.:
czytanie opracowań w języku angielskim i selekcja informacji
analiza danych
przygotowywanie opisów na podstawie dostarczonych danych
praca z wykorzystaniem programu MS Excel (poziom podstawowy)

Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
bardzo dobra organizacja pracy
dokładność i sumienne wykonywanie obowiązków
umiejętność pracy w grupie
dobra znajomość MS Word, podstawowa znajomość MS Excel
wysokie zdolności analityczne (warunek konieczny)
zdolność i gotowość do szybkiego uczenia się
komunikatywność
samodzielność
absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów przyrodniczych

Mile widziane:
znajomość EBM, HTA, baz informacji medycznej (np. Medline)
znajomość języków obcych innych niż angielski
znajomość programów statystycznych

Oferujemy:
pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
elastyczne godziny pracy
możliwość pracy zdalnej
pracę w młodym zespole

Miejsce i tryb pracy:
możliwa praca zdalna (dowolne miejsce zamieszkania)
pełny etat (40 godzin tygodniowo)

Wymagane dokumenty:
CV na adres mahtarekrutacja@wp.pl